مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» بررسی ویژگی‌های امنیتی قفل دیجیتال

بررسی ویژگی‌های امنیتی قفل دیجیتال

سیستم‌های مختلف امنیتی نیز برای قفل‌های دیجیتال در نظر گرفته شده است که تامین امنیت ادارات و ساختمان‌ها را آسان نموده است. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های امنیتی قفل هوشمند خواهیم پرداخت.

قفل دیجیتال، بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات

سیستم ضد شوک و ضد سرقت

در صورتی که ولتاژ غیر مجازی جهت از کار افتادن سیستم به این قفل‌ها وارد شود قفل دیجیتال خود به خود خاموش می‌شود و قابل باز شدن نخواهد بود. همچنین در صورت وارد نمودن ضربه یا تلاش برای باز نمودن این قفل‌ها، آلارم هشدار به صدا در می‌آید.

قفل شدن خودکار

با نصب قفل دیجیتال دیگر نگرانی در خصوص قفل شدن درب ندارید، زیرا این درب‌ها به طور خودکار و پس از چند ثانیه بسته می‌شوند. همچنین ویژگی منحصر به فرد این قفل‌ها به این شکل است که درب از داخل باز می‌شود، اما باز کردن از بیرون میسر نیست.

نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام مطلب مرتبط نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام

مدیریت ورود و خروج افراد

با استفاده از قفل دیجیتال در ادارات به راحتی می‌توانید ورود و خروج کارکنان را مدیریت کنید. به عنوان مثال دسترسی جدیدی برای شخصی که تازه به سازمان شما اضافه شده است، ایجاد کنید. یا دسترسی فردی که قبلا در سازمان مشغول به کار بوده است، را سلب نمایید.

سخن پایانی

تمام ویژگی‌های ذکر شده باعث شده است تا قفل‌های هوشمند به عنوان بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات شناخته شوند. همچنین قفل‌های هوشمند ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارند و باعث دوچندان شدن جلوه درب و ساختمان می‌شوند. در صورتی که شما هم به سیستم مناسبی برای تامین امنیت ادارات نیاز دارید، پیشنهاد ما به شما قفل هوشمند است.

یکی از برند‌های معتبر در زمینه قفل هوشمند کاداس است. این برند ارائه کننده انواع مختلف قفل دیجیتال از جمله دستگیره دیجیتال، قفل اثر انگشتی، قفل کارتی، قفل ریموتی درب و قفل رمزی است. این برند محصولات را در بهترین قیمت و در تنوع بالا عرضه می‌کند. کاداس ایران نمایندگی انحصاری فروش مستقیم محصولات کاداس با ارائه وارانتی و خدمات پس از فروش منحصر به فرد به مشتریان است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت کاداس www.kaadas.ir مراجعه نمایید.


فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


 در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! مشاهده