مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی چیست؟

قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی چیست؟

قفل ضد سرقت اثر انگشتی “سیستمی است که به واسطه شناسایی اثر انگشت منحصر به فرد، به افراد مجاز اجازه دسترسی می دهد.” هنگام مشاهده دست خود ، می توانید برجستگی ها و الگوهایی را مشاهده کنید. الگوها نکته مهمی در تکامل انسان بودند زیرا توانایی ما برای گرفتن را گسترش دادند. با این حال ، گام ویژه این روند تکاملی ، اعطای یک روش شناسایی شگفت انگیز به انسان بود.

قفل در اثر انگشت

اثر انگشت انسان بسیار منحصر به فرد و دقیق است. از همه مهمتر ، جعل یا تغییر اثر انگشت بسیار دشوار است. به همین دلیل است که کارشناسان اثر انگشت را به عنوان نشانه های طولانی مدت هویت انسان می خوانند.

قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی یکی از تجهیزات مهم است که به محافظت از امنیت خانه و زندگی اعضا کمک می کند. قفل با کیفیت خوب از نفوذ مجرمان و کلاهبرداران به خانه جلوگیری می کند. علاوه بر این ، از زیبایی بالا برای فضای زندگی خانواده شما اطمینان حاصل می کند. بنابراین وقت آن رسیده است که با قفل دیجیتال درب ضد سرقت توانایی ساختمان را در محافظت از مردم و اموال بهبود ببخشیم.

با این حال ، پس از آن بسیاری از مردم سوال می کنند که چرا قفل درب قدیمی را تعویض نمی کنید؟ یا دیگران می خواهند به جای اینکه از سیستم های قفل اثر انگشت نسبتاً گران استفاده کنند ، برخی روش های جایگزین دیگر را خریداری کنند. خوب ، نه تنها سیستم های قفل اثر انگشتی درب ضد سرقت با دوام هستند ، بلکه هیچ خطری هم نمی گذارد انگشتان خود را در خانه یا محل کار بگذارید. برای ارتقا امنیت ، اثر انگشت می تواند کاملاً وظیفه خود را انجام دهد زیرا همیشه منحصر به فرد است. با قفل درب آپارتمان اثر انگشت شما دیگر دغدغه فراموشی کلید را به همراه نخواهید داشت.قیمت قفل درب منزل با اثر انگشت S8 کاداس

اخیراً سرقت بیش از هر زمان دیگری نگران کننده شده است. یکی از دلایل این وضعیت سهل انگاری انسان است. از این به بعد مراقب باشید که خود را به وسایل ضد سرقت تخصصی مجهز کنید. این قفل دیجیتال درب کاداس یک قفل درب منزل با اثر انگشت با دارا بودن سیستم اثر انگشت FCP می‌باشد، که امکان ورود سارقان را کاهش داده است.

با نصب دستگیره S8 و فعال نمودن حالت ضد سرقت آن برای مواردی که از خانه خارج می شوید، امنیت را برای منزل خود فراهم آورید. تمام این امکانات باعث افزایش قیمت قفل اثر انگشتی آپارتمان نسبت به مدل‌های قدیمی می‌شود، با اضافه شدن قفل اثر انگشتی درب منزل، خانه خود خود امکان ورود سارقان را کاهش دهید.دستگیره اثر انگشتی درب ضد سرقت چگونه کار می کند؟

ممکن است همه بخواهند در مورد عملکرد قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی اطلاعاتی کسب کنند. دستگیره اثر انگشتی درب ضد سرقت اساساً ، با اسکن و تبدیل داده های اثر انگشت شما به یک الگوی عددی کار می کند.

برای اولین بار ، اثر انگشت (های) خود را با اسکن آنها روی حسگر ثبت می کنید ، و الگو اثر انگشت ذخیره می شود. اگر می خواهید کاربران را برای افراد دیگر ثبت نام کنید ، می توانید همین روند را تکرار کنید. دفعه بعدی که شخصی انگشت خود را روی حسگر دستگیره هوشمند درب قرار می دهد ، سیستم فرآیند بررسی داده های از قبل ثبت شده را انجام می دهد. این روند معمولاً برای چند ثانیه طول می کشد. اگر این اثر انگشت از قبل ثبت شده باشد ، دسترسی داده می شود و در باز می شود. در غیر این صورت ، اگر کسی با اثر انگشت اشتباه همچنان سعی در دسترسی داشته باشد ، سیستم قفل درب آپارتمان اثر انگشت اجازه دسترسی به منزل را نخواهد داد و همچنین آلارمی را برای شما ارسال خواهد کرد.در درب بازکن اثر انگشتی به دنبال چه چیزی بگردید؟

اکنون که تمام اطلاعات لازم در مورد قفل درب منزل با اثر انگشت را می دانید ، ممکن است خریدن و نصب آن در خانه بسیار هیجان انگیز باشد. با این حال ، در مراحل نصب ، باید موارد زیر را بخاطر بسپارید. این کمک می کند کلید اثر انگشتی شما پس از نصب به خوبی کار کند.

اول از همه ، قفل درب را انتخاب کنید که دارای یک صفحه کلید یا یک کلید پشتیبان مکانیکی باشد. این کار برای اطمینان از این است که اگر قفل اثر انگشتی درب منزل به مشکلاتی از جمله کمبود باتری یا عدم شناسایی اثر انگشت مواجه شد، روش دیگری برای باز کردن قفل و ورود و خروج وجود داشته باشد.

قابلیت حافظه دستگیره اثر انگشتی درب ضد سرقت را نیز در نظر بگیرید. این به معنای تعداد افرادی است که می توانند بطور همزمان دسترسی داشته باشند. مربوط به مقیاس ساختمان‌های شما است. اگر قفل اثر انگشتی درب ضد سرقت را برای خانه یا آپارتمان خود نصب کنید ، فقط به قفلی با حافظه احتیاج دارید که بتواند حداکثر 30 اثر انگشت را در خود ذخیره کند. اما اگر مطب است ، باید قفلی انتخاب کنید که بتواند صدها اثر انگشت را در خود جای دهد. اینکه قفل را انتخاب کنید به مقیاس شرکت یا دفتر شما بستگی دارد.فرم ارسال نظر  قیمت ایمپلنت دندان   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   تولیدی لباس در اراک   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


 در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! مشاهده